Szkolenie z Pernille Plantener

Warsztaty (9 dni rozłożone na 3 weekendy) prowadzi certyfikowana trenerka NVC i akredytowany coach, Pernille Plantener.

Trening podczas, którego zapoznasz się z narzędziami coachingowymi do indywidualnej pracy z klientem oraz będziesz mógł efektywnie je przećwiczyć. Przeznaczony dla osób, które znają Porozumienie bez Przemocy i chcą nabyć lub doskonalić umiejętności pracy z indywidualnymi osobami. Trening obejmuje 57 godzin warsztatowych  – pomiędzy zjazdami dodatkowo proponujemy pracę w parach, mentoring via Skype z prowadzącą, a w czasie zjazdów zapewniamy przestrzeń dla osób, które chcą praktykować lub po prostu pobyć z sobą wieczorami, po zajęciach.

Trening jest dla ciebie, jeśli:

 • Znasz Porozumienie bez Przemocy, język empatii i zrozumienia dla wagi potrzeb jest Ci bliski i chciałbyś wykorzystać go pełniej w indywidualnej pracy z ludźmi.
 • Chciałbyś poznać narzędzia, które obok empatii pozwolą na głębszy i transformujący kontakt z Twoimi klientami.
 • Pracujesz jako coach/terapeuta i chcesz wzbogacać i rozwijać swoje umiejętności.
 • Pracujesz z ludźmi – jesteś psychologiem, pedagogiem, trenerem, menedżerem, działaczem społecznym i pomagasz ludziom wspierając ich w trudnych momentach lub kiedy dążą do zmiany czy realizacji swoich celów.

Wszystkie poznane narzędzia będą służyć pogłębieniu zrozumienia siebie przez klienta oraz umożliwią mu głębszy kontakt z sobą. Tobie umożliwią empatyczne towarzyszenie klientowi w jego podróży, bycie przewodnikiem oraz wspomogą transformację.

Dzięki 57 godzinnemu szkoleniu będziesz mógł:

 • Być bardziej efektywny we wspieraniu ludzi w dochodzeniu do najistotniejszych dla nich wartości i transformacji dotychczasowego oglądu rzeczywistości na taki, który pozwoli im na pełniejsze zobaczenie i zrozumienie siebie.
 • Prowadzić innych w stronę pełni kontaktu z sobą co pozwoli im realizować ich wizje i cele.
 • Wspomagać budowanie świadomości i odkrywać przed klientem dostęp do jego wewnętrznej mądrości i kreatywności.
 • Używać holistycznego, opartego o najważniejsze wartości i potrzeby, podejścia – będziesz integrować ciało, umysł i ducha by kierować ludzi ku zmianie, którą chcą widzieć w sobie i świecie.

Rekomendacje uczestników treningu z Pernille:
„Z całego serca polecam warszta Coaching oparty o potrzeby prowadzony przez Pernille. Łączy on podejście coachingowe gdzie ważna jest skuteczność i skoncentrowanie na przyszłości wraz ze świadomością potrzeb i głęboka praca na tym, co jest kluczowe dla klienta. Dzięki ciepłej atmosferze nauka przebiega wyjątkowo skutecznie a techniki proponowane przez Pernile sprzyjają pogłębianiu i dochodzeniu do kluczowych aspektów wyzwań klientów.” (Joanna Berent, akredytowany coach ICF na poziomie ACC oraz certyfikowany Zen coach)

O prowadzącej:
Pernille Plantener pochodzi z Danii. Jest certyfikowaną trenerką NVC i akredytowanym coachem (The American Coaching For Transformation School). Specjalizowała się w rolnictwie ekologicznym i działalności rolniczej, by w końcu pójść za głosem serca i zacząć wspierać ludzi w rozwoju osobistym. Założyła firmę BusinessByHeart gdzie oferuje coaching indywidualny i dla firm. Pernille traktuje życie holistycznie – m. in. uprawia jogę i medytuje. W życiu prywatnym jest mamą dwójki dzieci, jest pokojowo rozwiedziona i obecnie doświadcza wiele miłości i sensu w życiu.

Wymagania dla uczestników: znajomość NVC (minimum 6 dni warsztatowych) oraz założeń empatii w teorii i w praktyce.

Warsztat będzie tłumaczony na język polski.

Koszt: 3750 zł

Płatność rozłożona na raty płatne w formie zaliczek na poczet przyszłego warsztatu

 • Rata I 1250 zł (płatna w ciągu 3 dni od rezerwacji miejsca)
 • Rata II 1250 zł zł płatna do 15 maja
 • Rata III 1250 zł zł płatna do 15 sierpnia

Płatne na konto: Fundacja Gdańska Strefa Porozumienia bez Przemocy PKO BP 54 1020 1811 0000 0902 0278 3447

(WAŻNE! Miejsce na liście uczestników gwarantuje opłacenie I raty)

Uploaded image
Jestem Certyfikowaną Trenerką Porozumienia bez Przemocy i mediatorką. W Fundacji odpowiedzialna jestem za wdrażanie NVC oraz spójność wszystkich działań.

Koordynatorka Projektu
DOMINIK JASIŃSKA