Trenerzy

Nie możesz zmienić ludzi wokół siebie, możesz jednak zmienić ludzi, których wybierasz by byli obok ciebie.

Autor nieznany

Dorota Maros

Uploaded image

Doświadczenie: 

Jestem certyfikowanym Trenerem Biznesu, po kursie w Gdańskiej Akademii Umiejętności Menadżerskich, z uprawnieniami Certified International Professional Trainer nadanymi przez ACI (American Certification Institute) oraz Mediatorem w oparciu o Porozumienie bez Przemocy. Posiadam również wieloletnie doświadczenie w charakterze managera ze szczególnym uwielbieniem dla marketingu, stąd m.in. studia The Chartered Institute of Marketing (CIM), które ukończyłam uzyskując Professional Diploma in Marketing. Od kilku lat łączę doświadczenie zawodowe z umiejętnościami trenerskimi z obszaru komunikacji konstruktywnej. Prowadzę grupy edukacyjno-rozwojowe oraz warsztaty z efektywnej komunikacji w oparciu o Porozumienie bez Przemocy dla nauczycieli, rodziców oraz w szeroko rozumianym biznesie. U podstaw moich działań leży przekonanie, że to miękkie kompetencje społeczne decydują o możliwości wykorzystania pełnego potencjału pracowników, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju organizacji, dla której pracują.

Moim największym marzeniem było połączenie umiejętności zawodowych z moją fascynacją językiem empatii i dbaniem o rozwój dzieci. Dlatego ważne miejsce w moim życiu zawodowym zajmuje współtworzenie Żyrafiej Osady oraz pełnienie funkcji Wiceprezesa w Gdańskiej Strefie Porozumienia.

Prywatnie: Jestem szczęśliwą kobietą, żoną i mamą dwójki dzieciaków. Uwielbiam przyrodę, słuchać dobrej muzyki, tańczyć najlepiej boso na trawie. Chcę mieć udział w tym jak świat staje się lepszy.