Trenerzy

Nie możesz zmienić ludzi wokół siebie, możesz jednak zmienić ludzi, których wybierasz by byli obok ciebie.

Autor nieznany

Dorota Maros

Uploaded image

Doświadczenie: 

Jestem certyfikowanym Trenerem Biznesu, po kursie w Gdańskiej Akademii Umiejętności Menadżerskich, z uprawnieniami Certified International Professional Trainer nadanymi przez ACI (American Certification Institute) oraz Mediatorem w oparciu o Porozumienie bez Przemocy. Posiadam również wieloletnie doświadczenie w charakterze managera ze szczególnym uwielbieniem dla marketingu, stąd m.in. studia The Chartered Institute of Marketing (CIM), które ukończyłam uzyskując Professional Diploma in Marketing. Od kilku lat łączę doświadczenie zawodowe z umiejętnościami trenerskimi z obszaru komunikacji konstruktywnej. Prowadzę grupy edukacyjno-rozwojowe oraz warsztaty z efektywnej komunikacji w oparciu o Porozumienie bez Przemocy dla nauczycieli, rodziców oraz w szeroko rozumianym biznesie. U podstaw moich działań leży przekonanie, że to miękkie kompetencje społeczne decydują o możliwości wykorzystania pełnego potencjału pracowników, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju organizacji, dla której pracują.

Moim największym marzeniem było połączenie umiejętności zawodowych z moją fascynacją językiem empatii i dbaniem o rozwój dzieci. Dlatego ważne miejsce w moim życiu zawodowym zajmuje współtworzenie Żyrafiej Osady oraz pełnienie funkcji Wiceprezesa w Gdańskiej Strefie Porozumienia.

Prywatnie: Jestem szczęśliwą kobietą, żoną i mamą dwójki dzieciaków. Uwielbiam przyrodę, słuchać dobrej muzyki, tańczyć najlepiej boso na trawie. Chcę mieć udział w tym jak świat staje się lepszy.

Celina Górska-Galińska

Uploaded image

Doświadczenie:
Ukończyłam Studium Trenerskie Porozumienia bez Przemocy w Dojrzewalni Róż, Roczne Studium Mediacji w oparciu o PBP, Coaching oparty na Potrzebach i wiele szkoleń dot. rozwoju osobistego i pomocy psychologicznej, m.in. I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Na co dzień pracuję w Centrum Interwencji Kryzysowej w którym wpieram osoby będące w kryzysie w ich powrocie do wewnętrznej równowagi. W Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę koordynuję projekt: „Mała Akademia Emocji”, gdzie podczas cyklu spotkań edukacyjnych rodzice i dzieci wspólnie nabywają wiedzę i umiejętności jak lepiej radzić sobie z emocjami w relacji rodzic-dziecko. Jako trener programu Chronimy Dzieci dzielę się wiedzą i doświadczeniem ze specjalistami jak być uważnym na krzywdę dzieci i jak mądrze podejmować interwencje. W mojej pracy trenera staram się tworzyć przestrzeń, w której można bezpiecznie odsłonić to co trudne, wzmocnić zasoby i odnaleźć siłę do zmiany. Prowadzę szkolenia, warsztaty, grupy edukacyjno-rozwojowe dla rodziców, specjalistów, rad pedagogicznych oraz młodzieży.

Prywatnie:
Jestem wielbicielką podróży małych i dużych, od kilku lat w swoje urodziny wyjeżdżam w różne strony świata, aby doświadczyć nowej energii. Spełniam się w roli mamy, żony, siostry. Uwielbiam sztukę kobiecą i rękodzieło. Tworzę biżuterię pełną kobiecej mocy w swojej pracowni La Loba Art.