Wesprzyj nas

Nie szukaj kogoś, kto rozwiąże twoje problemy. Szukaj kogoś, kto wspólnie pomoże ci stawić im czoło.

Autor nieznany

Jak możesz nas wesprzeć?

Jeśli zainspirowało Cię to, co robimy, możesz pomóc nam zrealizować nasze projekty i pomysły. Może zachęci Cię informacja, że naprawdę potrzebujemy Twojego wsparcia – praca w Fundacji to w dużej mierze nasza charytatywna działalność, wiele godzin pracy na rzecz tego, by żyło się nam wszystkim lepiej, w większej zgodzie z sobą i z innymi. Twoje wsparcie wiele zmienia – sprawia, że jest nam łatwiej ogarnąć sprawy logistyczne, że jesteśmy skuteczniejsze, że mamy więcej energii do działania, że szybciej dokonamy w świecie zmian, o jakich wszyscy marzymy. I jeszcze jedno – im więcej osób wspierających, tym większe rośnie w nas poczucie, że w nas wierzycie i nam ufacie. A to dodaje skrzydeł.

Jest kilka sposobów by nas wesprzeć. Wybierz dla siebie najdogodniejszy:

  1. Jednorazowa darowizna pieniężna na rzecz Fundacji
    Pamiętaj, osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT). Wystarczy dokonać wpłaty na konto bankowe Fundacji z dopiskiem: “darowizna na cele statutowe”.
  2. Stałe zlecenie
    Pomagaj Fundacji regularnie. Liczy się każda złotówka (to nie żart). Zwracamy się z prośbą o rozważenie możliwości comiesięcznego wspierania naszej Fundacji dowolną kwotą (nawet 1 złotówką – wyobraź sobie, co się zadzieje gdy 1000 osób wpłaci co miesiąc 1 zł!!!) poprzez ustanowienie stałego zlecenia na cele statutowe.
  3. System Payroll
    Zaproponuj swoim pracownikom System Payroll, czyli opcję przekazywania regularnych dotacji z części przychodów (np. „końcówek” pensji – i znów może być mowa o 1 złotówce, stałej kwoty, stałego procentu) na podstawie pisemnej deklaracji pracownika. Dobrą praktyką jest pomnażanie przez firmę kwoty przekazywanej łącznie przez pracowników twojej firmy.

Wszelkie wpłaty dokonuj na konto bankowe:
PKO Bank Polski S.A.
Fundacja Gdańska Strefa Porozumienia 
54 1020 1811 0000 0902 0278 3447

 

 

Z całego serca DZIĘKUJEMY!