Zarząd

Nigdy nie wątp w to, że mała grupa zaangażowanych ludzi może zmienić świat. To jedyna siła, której kiedykolwiek się to udało.

Margaret Mead

Prezes Zarządu

DOROTA MAROS

Uploaded image

Doświadczenie:
Ukończyłam Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe The Chartered Institue of Marketing (CIM), uzyskując Professional Diploma of Marketing. Jestem managerem oraz propagatorką i żywą entuzjastką Porozumienia bez Przemocy. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w agencjach reklamowych, które obsługiwały największe koncerny europejskie i światowe. Z upływem czasu ugruntowałam swoją wiedzę dotyczącą prowadzenia projektów oraz całkowicie zrewolucjonizowałam moje dotychczasowe przekonania dotyczące współpracy w zespole. Moje poszukiwania sposobu komunikacji w biznesie i w życiu prywatnym zakończyły się wraz z poznaniem Porozumienia bez Przemocy oraz idei Turkusowych Organizacji i nadal pozostają inspiracją w mojej codziennej pracy.

Na co dzień pełnię funkcję Dyrektora Żyrafiej Osady oraz prowadzę warsztaty z komunikacji empatycznej w oparciu o Porozumienie bez Przemocy dla nauczycieli, rodziców i w szeroko rozumianym biznesie.

Prywatnie:
Jestem szczęśliwą kobietą, żoną i mamą dwójki dzieciaków. Uwielbiam przyrodę, słuchać dobrej muzyki, tańczyć najlepiej boso na trawie. Moim największym marzeniem było połączenie umiejętności zawodowych z moją fascynacją językiem empatii i dbaniem o rozwój dzieci. Chcę mieć udział w tym jak świat staje się lepszy.

W Fundacji:

koordynuję projekt Żyrafia Osada.