Konstruktywna komunikacja w Twoim miejscu pracy – kurs dla trenerów wewnętrznych

Poznałeś/aś Porozumienie bez Przemocy i chcesz o nim opowiedzieć w swojej firmie? Zamierzasz przeszkolić swój zespół i zastanawiasz się od czego zacząć? Myślisz nad zmianą komunikacji w swoim miejscu pracy i chcesz zachęcić do zmiany swoich przełożonych? A może już wspierasz swój zespół w konstruktywnym działaniu i potrzebujesz sprawdzonych narzędzi?

Zapraszamy na 2 dniowe intensywne szkolenie dla osób, które chcą pełnić rolę wewnętrznych facylitatorów, trenerów efektywnej komunikacji w swoim miejscu pracy.

DLA KOGO:
– managerów, liderów, kadry zarządzającej,
– kierowników i pracowników działów HR,
– dyrektorów szkół i nauczycieli,
– trenerów komunikacji i biznesu,
– psychologów, pedagogów,
– każdego, kto chce wprowadzać konstruktywną komunikację opartą o Porozumienie bez Przemocy w swojej przestrzeni zawodowej.

WYMAGANIA:
Wymagane są 4 dni szkoleniowe z PbP. W przypadku mniejszej ilości odbytych warsztatów prosimy o kontakt z organizatorem.
W styczniu i w lutym Fundacja planuje przeprowadzić kilka warsztatów z komunikacji empatycznej.

TERMIN: 26-27.02.2018
Godziny: 9.00-16.00, 9.00-16.00

TEMATYKA SPOTKANIA:
– na szkoleniu otrzymasz kompletne narzędzia do przeprowadzenia 4 godzinnych warsztatów w Twojej firmie, w tym:
• scenariusz 4 godzinnych warsztatów wprowadzenia do NVC z przykładami i opisem poszczególnych ćwiczeń,
• handout dla uczestników,
• karty potrzeb, uczuć i 4 kroków,
• prezentację na temat tego, czym jest NVC,
– nauczysz się jak prowadzić szkolenie,
– przećwiczysz prezentację wybranych ćwiczeń,
– otrzymasz narzędzia do zrozumienie istoty konfliktu i dowiesz się jak wspierać ludzi w konflikcie i szukaniu rozwiązań,
– w ramach warsztatu dostaniesz indywidulane wsparcie mentoringowo-coachingowe (1 godzina) do wykorzystania po szkoleniu po uprzednim umówieniu terminu.

CENA: 950,00 zł
Oferta specjalna do 10.01.2018: 760,00 zł

ZGŁOSZENIA:
Aby zapisać się na warsztaty, wypełnij formularz oraz opłać warsztaty do 19.02.2018 r., na konto Fundacji Gdańska Strefa Porozumienia bez Przemocy: PKO Bank Polski S.A. 54 1020 1811 0000 0902 0278 3447.
Formularz zgłoszeniowy

MIEJSCE: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk, sala nr 129, budynek B

KONTAKT DO ORGANIZATORA: 
Fundacja Gdańska Strefa Porozumienia bez Przemocy

PROWADZENIE:
Marta Kułaga – pracuje jako coach i trener wspierając firmy we wdrażaniu efektywnej komunikacji oraz kultury współpracy i współodpowiedzialności. Współzałożycielka firmy Leance sp z o.o.. Certyfikowana trenerka komunikacji Nonviolent Communication dr Marshalla Rosenberga (www.leance.org).

Łukasz Łanecki– pracuje jako Inżynier Oprogramowania w dużej korporacji. Od 4 lat jest związany z Porozumieniem bez Przemocy, które pomaga mu w życiu zawodowym i prywatnym. Z czasem zaczął się dzielić swoim doświadczeniem w miejscu pracy, jako wewnętrzny trener. Przygotowuje się do rozpoczęcia certyfikacji trenerskiej NVC (www.strefapbp.pl).