Warsztat WYPRAWA PO MOC

Skąd brać siłę i odwagę do realizacji marzeń i przekraczania kolejnych progów? Jak nie utknąć po drodze? Jak robić kolejne kroki mimo lęku i niepewności? Jak odważyć się sięgać po swój potencjał i być bardziej autentycznym?
Wyruszysz na poszukiwanie swojej mocy. Będziesz pracować z tematem, który jest teraz żywy w Twoim życiu. Rozpoznasz blokujące Cię schematy i przekonania. Nauczysz się je transformować.

Trudność w sięganiu po własną siłę płynie z niewłaściwego rozpoznania swoich potrzeb i nieradzenia sobie z emocjami. Nie realizujemy wtedy naszych prawdziwych pragnień, wybieramy niewłaściwe strategie ich zaspokojenia. Czasami wręcz kierujemy się cudzymi wizjami na nasze życie.

Podczas warsztatu rozpoznasz swoje głębokie potrzeby i odnajdziesz najlepsze dla ciebie sposoby ich realizacji. Dzięki temu odblokujesz swój potencjał i moc.
PODCZAS WARSZTATU:
● Wybierzesz sytuację życiową do pracy i rozpoznasz związane z nią trudności oraz potencjał.
● Wyłonisz źródło problemu i zobaczysz czego potrzebujesz by sobie z nim poradzić.
● Przejdziesz indywidualny proces, w którym będziesz mieć możliwość przekroczenia tego progu w życiu.

JAK PRACUJEMY:
Zapraszamy na spotkanie z rolami życiowymi, archetypami i rytuałami. Sięgając po wizję, emocje i pracę z ciałem będziemy pracować ze świadomością i podświadomością. Część warsztatu będzie się odbywała w przyrodzie. Warsztat jest inspirowany metodą Porozumienia Bez Przemocy (NVC) i ścieżką szamańską.

KORZYŚCI:
● Zyskasz szerszą perspektywę swojej sytuacji.
● Zobaczysz jak wyjść z utartych schematów, które Ci już nie służą.
● Skontaktujesz się ze swoim potencjałem i dowiesz się jak z niego korzystać.
● Zadecydujesz jakie kroki zrobisz w swoim życiu.
● Odzyskasz zaufanie do swojej mocy i odwagi.

DLA KOGO:
Zajęcia są przeznaczone dla osób dorosłych. Nie jest konieczna znajomość metody Porozumienia Bez Przemocy.

MIEJSCE:
Żyrafia Osada (niebieski domek), ul. Bytowska 5b, Gdańsk-Oliwa

CENA:
550 zł
Gwarancją uczestnictwa w warsztacie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 150 zł z dopiskiem „warsztat”.
Zaliczka płatna w terminie do 20.09.2017. Pozostała część płatności do 28.09.2017

DANE DO PŁATNOŚCI:
Joanna Szypuła
Mbank: 28 1140 2004 0000 3702 7623 4952

KONTAKT I ZGŁOSZENIA

PROWADZĄCE
Alina Krzemińska (Źródło Mocy, www.zrodlomocy.pl) – terapeutka, coach, pisarka. Towarzyszę ludziom w rozwoju i odkrywaniu ich własnej mocy. Pomagam przekraczać życiowe progi, blokujące schematy i przekonania, oraz sięgać po wyjątkowy potencjał drzemiący w każdym z nas. Kieruję się podejściem, że do terapeuty przychodzisz PO MOC, by odkryć źródło tej Mocy w sobie i nauczyć się z niej korzystać. Ukończyłam 3-letnią Szkołę Counsellingu Gestalt (dyplom Centrum Counsellingu Gestalt i Associacione Italiana di Counselling), a także roczny Program Edukacji Psychologicznej w zakresie psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt. Prowadzę warsztaty rozwojowe i sesje indywidualne. Pracuję w zespole Tanny Jakubowicz-Mount w programie „Progi Życia”. Inspiruję się zarówno podejściem Gestalt, jak i pracą Marshalla Rosenberga (twórcy Porozumieniem Bez Przemocy) oraz Arnolda Mindella (twórcy Psychologii Procesu). Czerpię również z tradycji dalekowschodniej i kultur pierwotnych. Prowadzę blog pisarski: Pisarska Przygoda, oraz wspólnie z Joanną Szypułą blog o tematyce rozwojowej: Dialogi z Podświadomością.

Joanna Szypuła (www.joannaszypula.pl) – praktyk biznesu, terapeutka, coach, facylitatorka Horse Assisted Education. Wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym. Pomagam rozwiązywać konflikty wewnętrzne i problemy życiowe. Towarzyszę w procesie zmiany poprzez coaching, terapię, prowadząc warsztaty rozwojowe i treningi przywództwa z końmi według mojego autorskiego programu „Coaching i koń”. Pomagam wyzwalać się z ograniczających stereotypów i sięgać po archetypy pełne życia i mocy. Korzystam z nurtów coachingu integralnego i transformacyjnego. Czerpię z podejścia C.G. Junga oraz prac J. Campbella w dostrzeganiu naszych ukrytych potencjałów. Pracuję poprzez psychodramę, ustawienia, wizję, medytację, sztukę. Ze wspólniczką i przyjaciółką piszę bloga „Dialogi z podświadomością„. Pokazujemy tam, czym jest świat podświadomości, przekonań i jak można sobie ze swoim wewnętrznym światem radzić. Prowadzę terapię wewnętrznych postaci (sub-osobowości). Inspiruję się podejściem psychologii zorientowanej na proces i terapii Gestalt, Porozumieniem Bez Przemocy, kulturami pierwotnymi i tradycjami dalekowschodnimi.

SESJE INDYWIDUALNE
Po warsztacie będzie możliwość indywidualnej pracy inicjacyjno-terapeutycznej prowadzonej wspólnie przez dwie terapeutki: Joannę Szypułę i Alinę Krzemińską. Sesja trwa 2 godziny. Cena takiego spotkania wynosi 300 zł.